Hakkımızda

1996 yılından beri

Hakkımızda

Şirketimiz, 1996 yılında başladığı sigortacılık faaliyetlerine Türkiye ve dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliği ile tüm sigortacılık branşlarında hizmet vermeye devam etmektedir.
Hedefimiz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyat ve şartlarda temin edebilmektir.
Eğitimli, çözüm odaklı, güler yüzlü, vizyonu açık, dinamik kadromuz ile sigorta ihtiyaçlarınız konusunda rehberlik ederek bu hedefe varmak için çalışıyoruz.
Mesleki faaliyetimiz vesilesi ile hayatın manevi değerlerini de insanlara hatırlatmak ve bu yolda topluma faydalı  bir kurum olabilmek için çaba gösteriyoruz.
Bizler bu mesleği seviyor ve bu yolda topluma faydalı  bir kurum olabilmek için gayret ediyoruz. Sizlerle birlikte gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.
Sigortacılığın dinamiklerini değiştiren ve yaşam kalitesini yükselten yenilikçi ürünleri tesbit edip hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz; Alkaner Sigorta, evrensel ve etik değerleri benimseyen bir kültüre sahiptir. Verdiği sözleri tutmanın gururuyla çalışır. İş ortaklarına, çalışanlarına, müşterilerine ve ülke ekonomisine değer katar. Toplumsal faydaya duyarlıdır.

"Trafik ve diğer sigortalarda en uygun fiyatı almak için"

Bizimle iletişimie geçin.